Авто

Глава Tesla натякнув на доступний електричний хетчбек для Європи

Tesla 3

Компанія Tesla може випустити доступний хетчбек для європейського ринку, який буде представляти з себе перелицьовану і здешевлену версію електричного седана Model 3. Про це повідомляє портал Autocar з посиланням на слова глави Tesla Ілона Маска.

В ході наради з інвесторами та аналітиками Маск зазначив, що у компанії «не вийде досягти успіху у своїй місії, якщо ми не зробимо машини доступними». Глава компанії додав, що занадто висока ціна електрокарів – одна з основних проблем Tesla, що викликають у нього занепокоєння.

Читайте також:  Porsche вибачилася перед клієнтами за спрощення оплачених машин

“Було б розумно випустити якийсь компактний автомобіль і, можливо, ще одну модель більшої місткості”, – сказав Маск.

Іншої інформації про можливу новинку він не надав. За даними Autocar, базою для хетчбека стане найдоступніша модель в лінійці Tesla-Model 3, а збірку можуть налагодити на заводі американської компанії Gigafactory 4 в Німеччині. На сьогоднішній день “Гігафабрика” ще не добудована. За планами Маска, вона почне випускати електрокари Tesla Model 3 і Tesla Model Y і комплектуючі вже в наступному році.

Патент Tesla на машину для побудови кузовів

Патент Tesla на машину для побудови кузовів

Раніше глава Tesla розповідав про нову технологію, охарактеризовану як “революція в автомобільному кузовобудуванні”, і гігантську машину для лиття алюмінію, яка з’явиться на підприємстві. За його словами, технологія дозволяє скоротити кількість окремих частин рами автомобіля з 70 до двох, роблячи виробництво простіше і дешевше. Ймовірно, перша європейська “Гігафабрика” і машина, що спрощує виготовлення кузовів, допоможуть прискорити створення нових моделей.

Читайте також:  Mercedes заборонив одному власнику Mercedes-Maybach їздити на своєму автомобілі

На сьогоднішній день в лінійку Tesla входять чотири електрокари: Model X, Model Y, Model S і Model 3. Останній є найдешевшим автомобілем марки і коштує в США від 37 990 доларів або 1 мільйона гривень за поточним курсом.