Політика

Зеленський сподівається завершити війну на Донбасі

Володимир Зеленський

Президент нагадав, що вже введено і дотримується режим тиші в Донбасі, також досягнуті домовленості про ділянки розведення збройних підрозділів протиборчих сторін.

Президент Володимир Зеленський сподівається на повне і остаточне припинення збройного конфлікту на Донбасі до кінця поточного року. Про це він заявив в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews, повідомив офіс президента.

“Якщо порівнювати нашу команду і минулу – так, як я хочу, ніхто не хотів. Таких темпів і так тиснути на це питання – ніхто такого не робив. І всі це бачать. І я говорю не тільки про українців – всі наші іноземні партнери це бачать”, – сказав Зеленський.

Читайте також:  Посольство США в Києві повідомило про розміри допомоги для України з 2014 року

Він нагадав, що вже введено і дотримується режим тиші в Донбасі, також досягнуті домовленості про ділянки розведення збройних підрозділів протиборчих сторін і визначені 20 ділянок для розмінування.

“Друга зустріч в “нормандському” форматі говорить про те, що у нас великий шанс закінчити війну”, – заявив Зеленський.

Він підкреслив, що не існує іншого реального дієвого плану з мирного врегулювання ситуації на сході України, який підтримували б всі чотири сторони “нормандського” переговорного формату.