Mossac Fonseca

Влада Панами поки не починала розслідування щодо юридичної фірми Mossack Fonseca

Панамська юридична фірма Mossack Fonseca не отримувала ніяких заявок від слідчих, повідомив її партнер-засновник Рамон Фонсека в інтерв’ю німецькій газеті Bild.

«Кожен раз, коли щось з’являється в газетах, влада заявляє про початок розслідувань. Ми готові співпрацювати в повній мірі, але ще ніхто не вийшов з нами на зв’язок з цього приводу », – сказав він.

Витік документів компанії став результатом хакерської атаки з-за кордону, зазначив Фонсека, додавши, що знає про те, з якої країни здійснена атака, проте не уповноважений розкрити цю інформацію.

6 квітня влада Панами заявили, що незалежна комісія перевірить фінансові операції в країні.

Увечері 3 квітня провідні світові ЗМІ опублікували «офшорне досьє» на ряд великих політичних діячів, їх родичів та друзів. Результати аналізу 11,5 млн файлів загальним обсягом 2,6 терабайта більше півроку тому були надані якимсь невідомим джерелом німецькій газеті Süddeutsche Zeitung. Файли отримані з внутрішньої бази даних панамської компанії Mossack Fonseca – великого реєстратора офшорів. Цими даними репортери газети поділилися з Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів (ICIJ), який і надав їх розголосу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *