Технології

Microsoft показала, як змінився дизайн Windows за 25 років

Windows 95

Компанія Microsoft відзначає 25-річчя Windows 95. На честь ювілею софтмейкер випустив невеликий ролик, що демонструє еволюцію інтерфейсу популярної операційної системи. Відеоряд зачіпає ключові елементи дизайну десктопної ОС, які здатні викликати ностальгію у користувачів зі стажем і дозволяють всім іншим оцінити, як змінювалася Windows протягом двох з половиною десятиліть.

У короткому 38-секундному відео компанія показала зміни, які зазнавали за минулі роки знамените меню “Пуск”, значок “Кошику” і деякі штатні додатки, включаючи встановлені ігри, такі як “Косинка” і “Солітер”. Не залишилася непоміченою і трансформація логотипу Windows з прапора в чотири синіх квадрата, а також зміна дизайну панелі завдань.

Читайте також:  Власники Apple Watch SE поскаржилися на серйозні технічні проблеми

Операційна система Windows 95 була представлена 24 серпня 1995 року. Актуальна версія ОС під назвою Windows 10 з’явилася двадцятьма роками пізніше — в липні 2015-го. Станом на сьогодні Microsoft продовжує розвивати поточну версію і ще не анонсувала її заміни, обмежуючись регулярними оновленнями.

Джерело: cnet.com

Залишити коментар