Авто

Названо найбільш небезпечні ділянки дороги, які не рекомендовані для аварійної зупинки

Тонель

Не секрет, що автомобілі є складним механізмом, і всі вузли і агрегати далеко не завжди функціонують оптимально. Незалежно від ситуації власник повинен вирішувати проблему в міру її надходження. Проте, іноді інцидент може статися в місці, де спостерігається дуже висока ймовірність виникнення аварії.

Найнебезпечнішим варіантом є зупинка на трасі, де зафіксований дуже великий потік машин. Сценарій може посилитися в разі поганої погоди або темного часу доби. Якщо зупинки на магістралі не уникнути, то не можна прогулюватися по проїжджій частині. При перших ознаках збою в роботі мотора слід активувати аварійний сигнал, а вночі ще й надіти жилет зі світловідбивачами.

Іншим небезпечним для зупинки місце є зона, яка недостатньо проглядається. В такому випадку можна виставити аварійні знаки на великій відстані від транспортного засобу.

Не менш небезпечною ділянкою на дорозі вважаються тунелі – це зона дуже високого ризику для будь-якого учасника руху. Слід обережніше пересуватися в такому місці. Не варто забувати, що в глибоких тунелях навіть в теплу погоду може триматися низька температура. Через це на дорожньому полотні виникає крижана кірка.

Читайте також:  Безпілотна електровантажівка без кабіни підкорила гоночну трасу [ВІДЕО]

Джерело: dni24

Залишити коментар