Авто

З’явилися подробиці про новий Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Стали відомі подробиці про Volkswagen Passat нового покоління, а також терміни його появи на ринку — це відбудеться в 2023 році. Як повідомляє Autocar, новинка мітить в преміум-сегмент і може обзавестися повністю електричною версією.

Компанія Volkswagen дала зелене світло проекту зі створення Passat дев’ятого покоління, проте модель з’явиться на ринку в новому амплуа. По-перше, наступний Passat зроблять преміальнішим за нинішню версію, а по-друге він обзаведеться модифікацією з електричною силовою установкою, яка буде доступна нарівні зі звичайними версіями з двигунами внутрішнього згоряння. За даними британського видання, Новий Passat з’явиться на ринку в 2023 році і буде доступний в кузові універсал і седан (або ліфтбек за аналогією з соплатформенним Skoda Superb). Також очікується поява Passat Alltrack зі збільшеним дорожнім просвітом.

Згідно зі свіжими даними, виробництво наступного Passat налагодять на новому заводі, на якому також збиратимуть автомобілі Skoda. Разом з тим Passat знімуть з конвеєра підприємства в Емдені в Німеччині, де модель збирали протягом останніх 36 років. Німецький завод в свою чергу переобладнують під випуск електромобіля ID.4, який повинен початися в 2022 році.

Поки ж Volkswagen випускає Passat на двох різних платформах: в основі європейського варіанту лежить модульна архітектура MQB, а версія для Китаю і США базується на «візку» PQ46. Зі зміною покоління в 2023 році Passat будуть збирати тільки на MQB.

Читайте також:  Найбільш надійні автомобілі: 6 гетчбеків, з якими немає проблем

За інформацією інсайдерів, у Volkswagen вже узгодили вигляд майбутнього Passat, який поки відомий під внутрішньозаводським індексом B9. Модель стане значно просторішою і отримає «більш консервативний дизайн, ніж Arteon». Крім того, Passat може отримати автопілот третього рівня.