Сюзанна Клаттен

Найбагатша жінка в Німеччині пожертвує 100 млн. євро

Спадкоємиця концерну BMW Сюзанн Клаттен (Susanne Klatten) пожертвує протягом наступних чотирьох років близько ста мільйонів євро на благодійні цілі. Так записано, за інформацією видання “Spiegel”, в концептуальному документі про так звану ініціативу Skala-Initiative, пише rusverlag.de.

Найбагатша жінка в Німеччині, майно якої, за оцінками, становить 16 млрд. євро, буде підтримувати грошима чотири сфери: “Включення і участь” ( “Inklusion und Teilhabe”), “Сприяння компетентності та зайнятості” ( “Kompetenz- und Engagementförderung” ), “Міст між поколіннями” ( “Brücke zwischen den Generationen”) і “Допомога при стихійних лихах” ( “Katastrophenhilfe”).

Клаттен співпрацює з консалтинговою фірмою Phineo, некомерційним акціонерним товариством зі штаб-квартирою в Берліні. Згідно з концепцією, “Phineo вибирає відповідні організації, пропонує їх для підтримки і управляє розподілом коштів”. Консультант отримує за свою роботу три відсотки від суми пожертвувань Клаттен.

Шляхом цієї ініціативи Клаттен здійснює реорганізацію своєї благодійної діяльності. У минулому році підприємниця оголосила про те, що названий на честь її батька Фонд імені Герберта Квандта (Herbert-Quandt-Stiftung) завершить свою благодійну діяльність в кінці 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *