Суспільство

Дві американські компанії прагнуть купити TikTok – ЗМІ

TikTok

Заявки на покупку американського сегмента соцмережі компанії-претенденти на угоду повинні направити до кінця поточного тижня.

Інвестиційні компанії General Atlantic і Sequoia Capital мають намір разом з корпорацією Oracle викупити в китайської ByteDance американську частку соцмережі TikTok. Про це повідомила газета The Wall Street Journal.

Зазначається, що під егідою корпорації Microsoft, яка є основним претендентом на покупку платформи, обидві компанії не зможуть укласти бажану угоду. Тому вони вийшли на Oracle.

Читайте також:  Хакери відправили "чорну мітку" Ілону Маску

Водночас, за даними газети, і General Atlantic, і Sequoia Capital займають місця в раді директорів ByteDance, власника TikTok, що може перешкодити операції – члени ради директорів зобов’язані дотримуватися інтересів ByteDance і всіляко сприяти підвищенню вартості цієї компанії і її дочірніх підприємств.

Заявки на покупку американського сегмента TikTok претенденти на угоду, серед яких Microsoft, Oracle і, можливо, Twitter, повинні направити до кінця поточного тижня, після чого одній з компаній буде дано “зелене світло”.