Технології

Смартфони Samsung отримають одну з корисних функцій iPhone

Samsung Galaxy S20

Компанія Samsung оновила фірмову функцію Find My Mobile, що дозволяє відстежувати місце розташування пристрою при його втраті. Але раніше скористатися сервісом можна було лише в разі, коли апарат підключений до мобільної мережі або Wi-Fi. Тепер же, як і у випадку з iPhone під управлінням iOS 13, смартфони південнокорейського бренду можна буде знайти навіть без онлайн-з’єднання.

Find My Mobile

Виявлення загубленого гаджета Samsung стало можливим за допомогою другого пристрою компанії, що знаходиться поблизу. Про це у своєму Twitter-блозі повідомив редактор порталу XDA-Developers Макс Вайнбах. Згідно з опублікованими ним скріншотами, нова функція активується відповідним перемикачем в меню налаштувань.

Читайте також:  Влада може отримувати доступ до даних на смартфоні через автомобіль

У коментарі до публікації журналіст зазначив, що тепер знайти гаджет можна за допомогою модуля Bluetooth — він передасть інформацію про своє місцезнаходження найближчим пристроям лінійки Galaxy. Крім того, активація нової функції дозволить за допомогою смартфона знайти втрачені смарт-годинник і бездротові навушники, якщо він був останнім пристроєм, до якого вони підключалися.

Джерело: gizchina.com