Авто

Перші зображення нового Nissan Qashqai показали в Мережі

Nissan Qashqai

Новий Nissan Qashqai помітили під час тестування на дорогах. На основі побаченого дизайнери створили перші зображення прототипу кросовера і показали рендери в мережі.

Nissan Qashqai випускають з 2007 року, а зараз японський паркетник користується високою популярністю у автолюбителів. У Європі за підсумками результатів продажів дана модель зайняла 13 позицію в рейтингу найбільш користуються попитом марок машин. В Україні кросовер теж привертає увагу покупців, займаючи 19 місце в списку найпопулярніших авто в країні. Закріпити успіх належить новій версії в стилі X-Trail, презентованої пару місяців тому. Рендери зробили на базі шпигунських фотографій, тому пропорції кузова відповідають реальним.

Відмінністю нової моделі, зображення якої опублікували в мережі, є наявність змінених фар, оформлених у вигляді єдиного блоку. Судячи з рендерів, модернізований Nissan Qashqai отримає більш сучасний дизайн в порівнянні з попередниками. Радіаторну решітку виконають в стилі X-Trail, бічні дзеркала розташують на ніжках. Зміниться лінія бічного скління, а витягнуті по горизонталі ліхтарі залишать на колишньому місці.

Очікується, новий Nissan Qashqai створять на базі шасі CMF-C/D. Серед різних варіантів силових установок кросовера з’являться повністю гібридні версії. Для ринку Європи японський виробник може припинити поставки машин з дизельними агрегатами. Прем’єра Nissan Qashqai нової генерації відбудеться до кінця 2020 року.

Читайте також:  Українських водіїв хочуть зобов’язати проходити ще одні курси

Джерело: dni24