Авто

Складено рейтинг з 5 кращих середньорозмірних авто 2020 року

BMW 545e xDrive

При виборі середньорозмірного авто покупцям потрібно звертати увагу на рівень комфорту, стиль і динаміку. Тому експерти склали рейтинг з 5 кращих моделей 2020 року.

Середньорозмірні машини більшу частину свого терміну експлуатації проводять в русі. Вони стають “обкладинкою” для власника і тому повинні привертати увагу. Такою гідністю може похвалитися BMW 5-Series, чий салон недавно піддали рестайлінгу. З високою керованістю і динамікою модель по праву вважається комфортним спорткаром. Відразу за ним розташувався Mercedes-Benz E-Class, який більше уваги приділяє розкоші, розширеному каталогу двигунів і багатому оснащенню.

Трійку лідерів закриває електричний Tesla Model S, який входить в число кращих представників свого класу. На догоду технологічності автомобіль пожертвував якістю внутрішньої обробки. Те ж не можна сказати про Jaguar XF, який відрізняється плавною їздою, але і застарілою комплектацією. На останньому місці опинився Audi A6 з двоекранною цифровою архітектурою MMI. “Німець” в першу чергу розрахований на сімейні пари, які люблять поєднання стилю з зручністю.

Читайте також:  Літні водії виявилися менш небезпечні, ніж молоді

Джерело: dni24

Залишити коментар