Авто

Автовласники з Чехії: Нова Skoda Octavia має декілька «дитячих хвороб»

Skoda Octavia

Іноземні журналісти вивчили безліч відгуків про нове покоління Skoda Octavia. За словами автовласників з Чехії, бюджетний седан має кілька “дитячих хвороб”.

Багато чеських автолюбителів скаржаться на роботу мультимедіа-системи і ПЗ в оновлених Skoda Octavia. Власникам транспортних засобів довелося звертатися в сервіс для оновлення прошивки. Справа в тому, що голосовий помічник «Лаура» не розумів чеської мови.

Проблема вирішилася після установки останнього апдейта. Останній в рідкісних випадках призводив до ще одного, більш небезпечного нюансу: пошкодження блоку управління подушками безпеки, що підвищувало ризик ДТП.

Читайте також:  Skoda опублікувала ціни на гібридну версію Octavia

Інші користувачі скаржилися на “самовільність” голосового помічника. “Одного разу він шукав щось в інтернеті до тих пір, поки не перезапустилася система”, – пояснив водій з Чехії.

Певні труднощі виникали і з синхронізацією гаджетів через Apple CarPlay і Android Auto, в ході якої користувачі iPhone не могли підключитися до мережі Wi-Fi. Керівництво компанії Skoda стверджує, що баги незабаром будуть виправлені.

Залишити коментар