Авто

BMW 6-Series Gran Turismo зняли з продажу в США

BMW 6-Series Gran Turismo

Головний дизайнер BMW визнав, що ліфтбек 6-Series Gran Turismo на деяких ринках «абсолютно не приваблює» покупців: з цієї причини модель більше не продається в США.

Як повідомляє видання BMW Blog, повнорозмірний ліфтбек BMW 6-Series Gran Turismo зняли з продажу в США. Модель так і не змогла знайти популярність, а причиною тому, очевидно, є той факт, що у 6GT є певні проблеми зі стилем: неоднозначний автомобіль, в якому поєднуються хетчбек, седан і універсал, припав до смаку далеко не всім.

У недавньому інтерв’ю виданню Autocar головний дизайнер BMW Адріан ван Хойдонк сказав, що 6-Series GT «дуже подобається» покупцям в одних країнах, але, на жаль, «абсолютно не приваблює» їх в інших. Наприклад, ліфтбек добре продається в Китаї, але в США і Європі його популярність залишає бажати кращого.

Читайте також:  Коли краще міняти літню гуму на зимову

За словами Хойдонка, клієнти марки на найбільших для BMW європейських ринках, включаючи Великобританію, Німеччину та Італію, набагато більше зацікавлені в класичних седанах і універсалах лінійки 5-Series. Тим не менш, попит на 6-Series Gran Turismo в Китаї поки залишається достатнім для того, щоб продовжувати випуск повнорозмірного ліфтбека.

Стартова ціна автомобіля в Україні починається від 1.6 мільйонів гривень. Число дизельних версій скоротилося з дев’яти до шести.

Залишити коментар