Авто

Volvo назвали найбільш високотехнологічними автомобілями

Volvo

Американське аналітичне агентство J. D. Power склало рейтинг технічних інновацій в нових автомобілях і з’ясувало, наскільки добре вони реалізовані.

Аналітики з Американського агентства J. D. Power у своєму новому дослідженні вирішили з’ясувати, які автомобільні марки в 2020 році можуть похвалитися найбільшою кількістю технічних інновацій і наскільки вони припали до смаку американським споживачам. Для цього був розроблений Індекс TXI (Tech Experience Index), який враховує кількість високотехнологічних «фішок» і задоволеність власників їх роботою. В результаті Volvo назвали найбільш високотехнологічними автомобілями: ця марка посіла перше місце в рейтингу з індексом 617.

Читайте також:  Перспективний конкурент Tesla анонсував електричний позашляховик

На другому місці розташувалася BMW (583), на третьому — Cadillac (577), потім йдуть Mercedes-Benz (567) і Genesis (559). Шосте місце займає Hyundai (556), і це найкращий результат серед бюджетних марок. Найгіршою маркою американці назвали Mini (444). Tesla отримала свої 593 бали поза загальним заліком, оскільки компанія забороняє J. D. Power опитувати клієнтів у 15 штатах. Найкориснішою і відмінно працює інновацією споживачі назвали систему кругового огляду, а найменше їм сподобалося управління мультимедією за допомогою жестів.

Залишити коментар