Авто

Раритетний кабріолет Елтона Джона продадуть на аукціоні

кабріолет Delahaye 175

Раритетний 71-річний кабріолет Delahaye 175, що належав на початку 1980-х рок-співакові і композитору Елтону Джону, продадуть на аукціоні Bring & Trailer. Поточна ставка за ретроавтомобіль з історією — 230 тисяч доларів (6,2 мільйона гривень), і за решту 22 години ціна напевно збільшиться.

Першим власником Delahaye 175 був Махараджі індійського князівства Майсур, причому в оригіналі автомобіль являв собою сріблясте купе з жорстким дахом і люком. На початку 1970-х дводверку з Індії придбав американський бізнесмен, а в кінці десятиліття купе привезли в Європу і продали на аукціоні. Елтон Джон купив купе в 1980 році і володів автомобілем як мінімум три роки.

Читайте також:  На 135 тисячах Tesla раптово відключається екран. Їх відправлять в ремонт

Після знаменитого музиканта нові власники Delahaye вирішили переобладнати купе в кабріолет з м’яким верхом, перефарбувати кузов в яскраво-червоний, а також перетягнути салон. До того ж, була проведена ревізія технічного стану французького раритету. Після капітального ремонту Delahaye 175 проїхав всього 2700 кілометрів.

Доопрацювань по шасі, мотору і коробці передач немає: під капотом рядний шестициліндровий атмосферний 4,45-літровий бензиновий верхньоклапанний мотор з трьома карбюраторами, трансмісія — чотиришвидкісна «механіка» з електромагнітним актуатором, так що перемикати передачі можна без педалі зчеплення.

Незважаючи на не автентичний стан, Delahaye 175 представляє колекційну цінність, оскільки в період з 1948-го по 1951 рік було випущено близько 50 примірників. Номер шасі виставкового зразка-815036.

Читайте також:  Skoda розкрила ім'я і перші подробиці нового компактного кросовера

Раритетний Delahaye Type 175-не перший автомобіль сера Елтона Джона, який продається на аукціоні. Рік тому з молотка пустили Ferrari 365 GTB/4 Daytona, якою британський музикант володів в середині 1970-х. За берлінетту вдалося виручити понад півмільйона доларів.

Джерело: Bring & Trailer