Авто

Мінівен Ford Aerostar перетворили в «танк» для апокаліпсису

TANK Ford Aerostar

На американському онлайн-майданчику Racing Junk виставили на продаж мінівен Ford Aerostar, перероблений в гусеничний всюдихід. Автомобіль для апокаліпсису оснастили двома 9,4-літровими “БІГ-блоками” Chevrolet V8.

Щоб замінити ходову частину на гусеничні стрічки з п’ятьма опорними котками в кожній, «Форду» довелося підрізати кузов знизу практично до дверних ручок. Так як позбавлені петель двері залишилися нерухомими, для доступу в салон придумали оригінальний спосіб: закріплений в задній частині кузов відкидається подібно капоту.

Всередині встановили спортивні ковші сидінь з гоночними ременями безпеки, окремі датчики для обох V8 і важелі управління замість керма. Підлогу обробили алюмінієвими листами, а поруч з моторами розташували вогнегасник. Сумарна віддача двох 9,4-літрових “атмосферників” Chevrolet перевищує 1400 кінських сил.

Читайте також:  Завод Lamborghini забезпечений замовленнями на суперкари до весни 2022 року

Переробкою мінівена займався колишній водій монстр-траків Overtime Traxx. За монструозний “танк” з відкидним кузовом продавець зі штату Південна Кароліна просить 105 000 доларів – майже 2.9 мільйонів гривень за поточним курсом.

У червні старенький седан Ford Crown Victoria, все життя прослужив в поліції, раптово “поріднився” з танком. Легковому автомобілю 2006 року пересадили двигун Rolls-Royce Meteor V12 об’ємом 27 літрів, що розвиває близько 2500 кінських сил.

Джерело: Racing Junk