Політика

Політик “переживе отруєння”: дали прогноз щодо Навального

Олексій Навальний

Передбачається, що Навального отруїли, але російські медики спростовують таку ймовірність.

Засновник організації Cinema fоr Peace Яка Бізіль, який організував переліт з Омська, заявив, що політик “переживе отруєння”, але не з’явиться на політичній орені мінімум два місяці. Про це, повідомляє Reuters.

“Навальний переживе отруєння, але буде виведений з ладу як політик на місяці”, – сказав Бізіль. Він уточнив, що в разі одужання опозиціонер не з’явиться на політичній арені як мінімум протягом двох місяців.

Читайте також:  Зеленський бачить в НАТО шанс зберегти Україну

Бізіль також повідомив, що Навальний добре переніс транспортування, однак уточнив. що це не змінило “загальну тривожну ситуацію”.

Він також підкреслив, що не є медиком, і для повної ясності картини необхідно дочекатися оцінки німецьких лікарів.

У той же час, прес-секретар Навального Кіра Ярмиш написала в Twitter, що ніяких нових подробиць про здоров’я опозиціонера немає і закликала не реагувати на “помилкові повідомлення”.

“У ЗМІ стали з’являтися заяви про здоров’я Олексія, зроблені сторонніми людьми. У зв’язку з цим уточнюю: доступу до медичної інформації ні у кого немає. Перевірені відомості про стан Олексія можуть надійти тільки від лікарів клініки або від мене”, – написала вона в іншому твіті.

Читайте також:  Путін вперше обговорив з Алієвим Карабах

Самопочуття Навального різко погіршилося вранці 20 серпня під час перельоту з Томська в Москву. Літак екстрено сів у Омську, політика госпіталізували і підключили до апарату штучної вентиляції легенів, він впав у кому.

Соратники Навального вважають, що його намагалися отруїти і що це могло бути пов’язане з його політичною діяльністю.

Навального перевезли до Німеччини, він пройде лікування в берлінській клініці “Шаріте”.

Залишити коментар