Технології

Samsung витратила рекордну суму на дослідження і розробки

Samsung

Samsung активно інвестує в розробку власних технологій. Будуються нові заводи, розробляються і поліпшуються технологічні норми. Нещодавно південнокорейська компанія повідомила, що за підсумками першого півріччя 2020-го вона інвестувала в дослідження більше, ніж будь-коли раніше.

Samsung оголосила про рекордне зростання інвестицій на науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (НДДКР). За першу половину 2020 року цей показник зріс більш ніж на 400 мільйонів порівняно з аналогічним періодом 2019-го, досягнувши $8,9 мільярда.

Витрати Samsung на НДДКР склали 9,8% прибутку компанії від продажів за перші шість місяців 2020 року. Важливо відзначити, що в цю суму не увійшли витрати на виробництво мікросхем, на які було виділено $12,4 мільярда з капітальних вкладень у розмірі $14,42 мільярда. Це дозволило збільшити кількість робочих місць. У звіті також говориться, що за перше півріччя найняли 1400 нових співробітників, а загальна кількість робочих компанії в Південній Кореї досягла 106 074 чоловік.

Читайте також:  Hyperloop вперше випробували з пасажирами

Завдяки постійним інвестиціям і розробці нових технологій Samsung-лідер у багатьох областях. Південнокорейський гігант займає 32,4% ринку в сегменті телевізорів і 16,3% на ринку смартфонів. Частка компанії в сегменті мікросхем DRAM-пам’яті і дисплеїв для смартфонів склала 43,8% і 41,3% відповідно.

Джерело: sammobile.com