Авто

Названо 3 найбільш потужні гібридні суперкари

Aston Martin Valkyrie

Раніше більшість суперкарів оснащувалася потужними ДВС, але останнім часом виробники стали віддавати перевагу гібридним силовим установкам, що складаються з двигуна внутрішнього згоряння і електромотора. Автоексперти назвали 3 найпотужніші гібридні суперкари на сьогоднішній день.

Aston Martin Valkyrie створювалася разом зі співробітниками команди F1 Red Bull Racing. У зв’язку з цим, транспортний засіб оснащений гоночною системою рекуперації енергії. У підкапотному просторі розташовується 12-циліндровий атмосферний 6,5-літровий движок на 1160 кінських сил, максимальна швидкість обмежується 400 км/год.

Слідом розташовується шведський суперкар Koenigsegg Regera з незвичайною безступінчатою трансмісією з гідромуфтою – це дозволяє розігнатися до максимуму практично безперервно, не відволікаючись на перемикання передач.

Читайте також:  Hyundai готує гоночний електрокар і потужний водневий автомобіль

Потужність силової установки становить 1600 кінських сил, а максимальна швидкість становить 410 км/год, розгін з 0 до 100 км/год триває менше 2,9 секунд. У висновку варто виділити ще один автомобіль від Koenigsegg під назвою Gemera. Моторна лінійка складається з 2,0-літрового бітурбового движка і 3 електромоторів. Сумарна потужність – 1700 кінських сил, при цьому розгін до 100 км/год займе менше 2 секунд, відзначають розробники.

Джерело: dni24