Авто

General Motors буде продавати новий Corvette не під брендом Chevrolet

Chevrolet Corvette

Концерн General Motors офіційно підтвердив, що новий Corvette буде продаватися в Австралії не під брендом Chevrolet. На Зеленому континенті спорткар надійде в продаж під лейблом General Motors Specialty Vehicles (GMSV), ставши однією з перших моделей під новою маркою. У майбутньому на ринок вийдуть GMSV Silverado і Tahoe.

У концерну General Motors виникне необхідність в новому бренді після того, як припинить своє існування марка Holden. Новий бренд GMSV вже запатентований, і в 2021 році американський автогігант планує зайнятися перейменуванням дилерських центрів Holden і HSV в Австралії. Крім нового Chevrolet Corvette C8 під лейблом GMSV в продаж надійдуть позашляховики Tahoe і Silverado, а в майбутньому заплановані поставки електрокарів Hummer і Cadillac під тією ж маркою.

Читайте також:  Подивіться на найдешевший в світі електромобіль: він коштує всього 100 доларів

Можна припустити, що лінійка GMSV буде принципово відрізнятися від американських моделей General Motors тільки розташуванням керма. Однак для деяких моделей, в тому числі для Corvette C8, зміни можуть бути серйознішими — наприклад, спорткар мають намір сертифікувати за більш жорстким екологічним стандартом.

За межами Австралії праворульні “корвети” вже доступні для замовлення: спорткар можуть придбати шанувальники з Великобританії і Японії, хоча поставки двухдверки почнуться тільки навесні 2021 року.

Австралійським клієнтам доведеться почекати довше: через пандемію коронавірусу «корвети» під брендом GMSV не з’являться у продажу до кінця 2021-го. Офіційно General Motors не коментує затримку поставок Corvette і не розкриває повну лінійку моделей, яка буде доступна в Австралії після відходу марки Holden.

Читайте також:  Tesla виплатить 137 мільйонів доларів колишньому співробітнику через расизм

Джерело: caradvice