Авто

Конкурент Tesla представив найшвидшу зарядку для електрокарів

Lucid Air

Ще в 2016 році компанія Lucid Motors представила власний електричний седан Air. Він повинен був отримати потужність в тисячу кінських сил і стати прямим конкурентом електрокарам Tesla. Автомобіль все ще не надійшов у продаж, а виробник постійно його покращує. Нещодавно було оголошено, що Lucid Air отримає найшвидшу зарядку серед конкурентів.

Зараз рекордним показником автономності може похвалитися Tesla Model S Long Range Plus. Машина здатна проїхати на одному заряді до 630 кілометрів. За заявами Lucid Motors, новий електричний седан Air перевищить показники конкурента на 30% з дальністю пробігу до 830 кілометрів без підзарядки.

Читайте також:  Nissan показав перше зображення оновленого позашляховика Terra

Не менш вражаюче виглядає технологія швидкої зарядки, запропонована Lucid Motors. Повідомляється, що майбутній електрокар зможе проїхати 482 кілометри всього після 20 хвилин, проведених у нового зарядного пристрою потужністю 300 кВт. Це означає, що коефіцієнт заряду в хвилину для Lucid Air складе 32 кілометри, в той час як у Tesla кращий показник дорівнює 24 кілометрам за 1 хвилину.

Для реалізації плану Lucid Motors об’єдналася з Electrify America, дочірньою компанією Volkswagen. Повідомляється, що кожен покупець нового електрокара отримає три роки безкоштовної зарядки на більш ніж 2000 станцій на території США. Правда, тільки деякі з них будуть підтримувати розроблену автовиробником технологію швидкої зарядки. Також Lucid Motors займається створенням двонаправленої зарядки, яка дозволить в разі необхідності поділитися зарядом електрокара. Світова прем’єра Lucid Air запланована на 9 вересня 2020 року. Орієнтовна вартість автомобіля буде стартувати з $100 000 в залежності від версії.

Читайте також:  Представлений брутальний позашляховик Lexus для жінок

Джерело: theverge.com

Залишити коментар