Технології

HUAWEI показала розумні окуляри з класичним дизайном

HUAWEI x GENTLE MONSTER Eyewear II

На цьому тижні HUAWEI провела велику презентацію, в ході якої крім нових ноутбуків показала спеціальну версію розумних окулярів Eyewear II. Пристрій позиціонується як високотехнологічний гаджет для повсякденного носіння, а його дизайн був створений спільно з відомим брендом Gentle Monster.

HUAWEI x GENTLE MONSTER Eyewear II

Eyewear II отримали новий дизайн і шкіряний футляр для перенесення. Зовні вони майже ідентичні звичайним окулярам, а в технологічному плані мало чим відрізняються від першої версії розумних окулярів HUAWEI. Оправа виготовлена з титанового сплаву, а на дужці розмістилися стереодинаміки. Виробник заявляє, що гучність налаштована таким чином, щоб сторонні не могли чути видаються окулярами звуки.

Читайте також:  Експерти визначили найсильнішу кібердержаву

Нові окуляри можна використовувати за допомогою сенсорних жестів для управління відтворенням музики, прийому викликів і доступу до голосового помічника. Зарядний чохол оснащений роз’ємом USB Type-C і світлодіодним індикатором. Серія Eyewear II представлена чотирма моделями, кожна з яких отримала унікальний дизайн і призначена для певних завдань:

  • Smart Myma – сонцезахисні окуляри за ціною $391
  • Smart Verona – для корекції зору (пластикова оправа) за ціною $362
  • Smart Alio – для корекції зору (металева оправа) за ціною $391
  • Smart Catta – дизайнерська серія за ціною $362

Попереднє замовлення на HUAWEI x Gentle Monster Eyewear II буде відкрито 1 вересня, а відвантаження почнеться 10 вересня. Точних даних про продаж нових окулярів за межами Китаю немає.

Читайте також:  Мозковий інтерфейс Ілона Маска вперше був показаний у дії

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар