Авто

Розсекречено ім’я і моторна гамма серійного BMW iNext

BMW iNext

Серійна версія електрокросовера BMW, концепт якого був представлений під назвою iNext, отримає ім’я iX і буде оснащуватися трьома електричними силовими установками на вибір.

Офіційна презентація баварського електричного кросовера повинна відбутися протягом декількох найближчих місяців, проте вже зараз розсекречено ім’я і моторна гамма серійного BMW iNext. Як повідомляє видання BMW Blog з посиланням на власні джерела в концерні, повнорозмірний електрокросовер отримає назву iX. Його виробництво стартує на конвеєрі в Дингольфінгу влітку 2021 року. Очікується, що за габаритами новинка розташується приблизно між X3 і X5, але всередині буде не менш просторою, ніж «ікс-п’ятий». BMW запропонує для iX три варіанти силових установок, які будуть помітно відрізнятися по потужності і запасу ходу на одній зарядці.

Читайте також:  Tesla Model S з пробігом 365 000 км: власник розповів про витрати за 4 роки експлуатації

Базовий електрокросовер отримає силову установку потужністю 308 кінських сил, версія на сходинку вище буде розвивати близько 522 кінських сил, а топова модифікація — близько 610 кінських сил. Дальність пробігу електричного кросовера на одній зарядці поки залишається загадкою — відомо лише, що для однієї з версій iX вона складе не менше 600 кілометрів. Наприклад, електрична модифікація BMW iX3 з батареєю ємністю 74 кіловат-години володіє запасом ходу в 460 кілометрів. Кросовер iX повинен стати першою моделлю BMW з автопілотом третього рівня.

Залишити коментар