Новини

Британський прем’єр-міністр пообіцяв опублікувати свої податкові декларації

Девід Кемерон

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон зізнався, що йому слід було краще стежити за податковими справами своєї сім’ї. Про це він заявив на Консервативної партії, повідомляє The Guardian.

«Це був не найкращий тиждень. Я знаю, що мені слід було приділити цьому більше уваги, я повинен був це зробити. Я знаю, що мені варто витягти з цього уроки, і я це зроблю », – сказав він.

«Пізніше я опублікую інформацію про мої податкові доходи, не тільки за цей рік, а й за минулі, оскільки я хочу бути абсолютно прозорим і відкритим. Я стану першим прем’єр-міністром, першим лідером великої політичної партії, який це зробить, але я думаю, що це правильно », – сказав він.

Читайте також:  Інфраструктура морських портів зношена на 70-90%

Увечері 3 квітня провідні світові ЗМІ опублікували «панамське досьє» на ряд великих політичних діячів, їх родичів та друзів. Покійний батько британського прем’єр-міністра, Ієн Кемерон, виявився в числі осіб, які є бенефіціарами компаній, зазначених у який потрапив до журналістів списку клієнтів панамського реєстратора Mossack Fonseca.

7 квітня Девід Кемерон повідомив в ефірі ITV, що заробив на інвестиціях в офшорний фонд свого батька, Blairmore Holdings, 19 тис. фунтів стерлінгів.

Залишити коментар