Авто

Jaguar готує конкурента Tesla Model 3

електрокар Jaguar

З’явилися нові подробиці про електрифікацію модельного ряду Jaguar. Слідом за електричною версією XJ на ринку з’явиться ще один електрокар, який покликаний скласти конкуренцію Tesla Model 3. Як повідомляє AutoExpress, новинка буде являти собою щось середнє між седаном і кросовером і витіснить з лінійки модель XE.

Новий керівник Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре має намір перетворити британську марку в конкурента Tesla і Polestar. В арсеналі Jaguar вже є електричний кросовер I-Pace, який користується популярністю на ринку, а також підтверджений новий Jaguar XJ, який зі зміною покоління переведуть на електрику, – його прем’єра відбудеться восени 2021 року. Третім електрокаром в модельному ряду Стане великий кросовер J-pace.

електрокар Jaguar

Рендер майбутнього електрокара Jaguar
autoexpress.co.uk

Боллоре ж планує прискорити електрифікацію і випустити модель, яка змогла б конкурувати з Tesla Model 3. Це буде щось середнє між кросовером і седаном, близьке за характеристиками до Model 3, але перевершує її за рівнем преміальності.

Навесні цього року стало відомо, що Jaguar Land Rover вкладе мільярд фунтів стерлінгів (1,1 мільярда євро) в переобладнання заводів в Касл Бромвічі і Соліхаллі під випуск електромобілів. Протягом двох років там організовують виробництво електроседану Jaguar XJ, повнорозмірного кросовера J-Pace і позашляховика під суббрендом Road Rover.

Залишити коментар