Авто

Власники Tesla отримають власний додаток для знайомств

Tesla Dating

У Канаді розробляють додаток для знайомств Tesla Dating. Воно представляє з себе аналог популярного сервісу Tinder, але з тим обмеженням, що в ньому зможуть зареєструватися тільки власники автомобілів Tesla. Для реєстрації в додатку буде потрібно фотографія, зроблена за кермом електрокара.

Автор програми для шанувальників електрокарів вирішив його створити, коли зрозумів, що власники машин Tesla «хочуть говорити тільки про одне: як сильно вони люблять свої автомобілі». За його словами, Tesla стала частиною їх ідентичності: шанувальники марки поділяють безліч цінностей, в тому числі занепокоєння про навколишнє середовище, захоплення главою компанії Ілоном Маском і передовими технологіями.

Читайте також:  Німецькі інженери показали універсальний електрокар майбутнього

“Раптом мене осінило – я зрозумів, що ці люди ідеально підходять один одному”, – сказав розробник в інтерв’ю Business Insider.

На сьогоднішній день Tesla Dating знаходиться на ранній стадії розробки. Однак у додатку вже з’явився власний веб-сайт, на якому бажаючі можуть запросити ранній доступ до «ексклюзивної спільноти однодумців і шанувальників Ілона». З моменту запуску сайту в середу набралося більше 160 бажаючих, сказав розробник.

Tesla Dating

Щоб зареєструватися в додатку, користувачам доведеться довести факт володіння Tesla – для цього буде потрібно знімок, зроблений в салоні електрокара. Після цього потрібно буде вказати модель і комплектацію «Тесли». Використовуючи ці дані, алгоритм почне шукати ідеальну пару для знайомства.

Читайте також:  Перші зображення нового Nissan Qashqai показали в Мережі

Джерело: Business Insider

Залишити коментар