Суспільство

У світі через пандемію посилився голод

Коронавірус

До кінця року кількість людей, які голодують, на планеті зросте на 80%. При цьому в деяких регіонах їх побільшає майже втричі.

Ризик голоду через пандемію коронавірусу може досягти “біблійних масштабів”. Про це заявив глава Всесвітньої продовольчої програми Девід Біслі в інтерв’ю ТАСС.

“Всі дані, які у нас є, включаючи прогноз ВПП про зростання на 80% числа людей, які відчувають нестачу в продовольстві, – зі 140 млн до пандемії до 270 млн вже до кінця цього року, – вказують на справжню катастрофу. Ми опинилися перед ризиком голоду біблійних масштабів”, – сказав Біслі.

Читайте також:  Діти померлого глави Samsung заплатять $9 млрд податків на спадщину

При цьому в Латинській Америці кількість тих, хто голодує, зросте на 269%, у Східній і Центральній Азії зростання очікується на рівні 135% і в Південній Африці – до 90%.

“Голод у світі вже знаходиться на позахмарному рівні, і якщо ми негайно не почнемо діяти, багато хто помре, діти страждатимуть від наслідків недоїдання ще довгі роки, а весь світ буде відкинутий назад, втративши всі досягнення в боротьбі з голодом останнього десятиліття”, – додав глава ВПП.

На здійснення гуманітарної діяльності для пом’якшення наслідків пандемії необхідні майже 5 млрд доларів у найближчі півроку, наголосив Біслі.

Залишити коментар