Технології

Apple випадково розкрила можливу дату анонсу iPhone 12

анонс iPhone 12

Apple ще не оголошувала дату наступної осінньої презентації, в ході якої очікується прем’єра лінійки iPhone 12 та інших новинок бренду. Втім, компанія все ж випадково “проговорилася” про майбутній захід, засвітивши можливий день анонсу на YouTube.

За даними мережевих інформаторів, тестова трансляція із зазначенням передбачуваної дати заходу засвітилася в рекомендаціях відеохостингу. Доступ до неї був оперативно обмежений, але інсайдери встигли зробити скріншот — згідно з опублікованим зображенням, нові гаджети компанія може показати вже 10 вересня, незважаючи на недавнє оголошення про перенесення цієї події. Роком раніше в той же день був представлений iPhone 11.

Проте джерело зазначає, що дата в скріншоті відповідає четвергу, але всі презентації нових iPhone зазвичай проводяться Apple на початку тижня, тому до опублікованої інформації варто поставитися з часткою скептицизму. Сам виробник за традицією, що склалася, не коментує витоку і не повідомляє точних термінів анонсу новинок. Раніше компанія заявила, що реліз iPhone 12 цього року відбудеться пізніше ніж зазвичай.

Джерело: appleinsider.com