Авто

Subaru незабаром випустить версію кросовера Forester 2021 модельного року

Subaru Forester

Представники японського автоконцерну Subaru розповіли про нововведення, що з’явилися в кросовері Forester 2021 року. Автомобіль стане трохи дорожчим, а кількість стандартних опцій збільшиться.

Мабуть незабаром на ринку з’явиться практично копія Subaru Forester 2020. Вже третій рік поспіль виробники не додають в модельну лінійку мотори з турбонаддувом: наприклад, в минулому році транспортні засоби оснащувалися безнаддувними 2,5-літровими 4-циліндровими двигунами. Нова версія машини оснащена 182-сильним мотором при 177 Нм крутного моменту. Стандартна комплектація доповнена чутливими (поворотними) фарами і автоматичним регулюванням яскравості – раніше дані опції були лише в елітній модифікації. Вартість базової версії складе 25,8 тисяч доларів (майже 705 тисяч гривень).

Читайте також:  Volvo випускає свій перший кросовер з електродвигуном

Початкова комплектація не отримає безключового доступу в салон в порівнянні з іншими версіями. У спортивної модифікації є функція контролю сліпих зон і попередження про перехресний рух ззаду. Новинка з’явиться у дилерів приблизно через 2 місяці, підсумували в компанії.

Залишити коментар