Авто

Аналітики з’ясували які системи подобаються водіям найбільше

BMW

Аналітики, що представляють компанію JD Power, в результаті дослідження назвали найбільш дратівливі системи для автовласників, а також найзручніші. У висновку був опублікований спеціальний рейтинг Tech Experience Index, що відображає, наскільки добре чи погано люди оцінюють електронні системи.

Керівник JD Power Крістін Колодж зазначає, що нові технології чи не ключовий фактор при виборі нового транспортного засобу. Дуже важливо додавати функції, які вважаються надійними і зрозумілими. Лідером рейтингу виявилися технології від автоконцерну Volvo. У трійку лідерів потрапив німецький BMW і американський Cadillac. У ТОП – 5 опинилися виключно представники преміального сегмента – Mercedes—Benz і Genesis. У Tesla заборонили опитування серед своїх клієнтів, але, якби він відбувся, компанія Ілона Маска перебувала б на другій сходинці.

Tech

У списку не преміальних компаній лідерство залишилося за Hyundai, Subaru і Kia, а ось Mini і Porsche водіїв не влаштовують. Найбільш використовувані технології ті, які дозволяють власникам контролювати обстановку навколо машини. Мова, перш за все, йде про камери заднього виду і системі кругового огляду. Система управління жестами зайняла одне з останніх місць, підсумували аналітики.

Джерело: carbuzz