Порошенко

У Порошенка знайшли активи в аграрному бізнесі та медіасфері

Президент України Петро Порошенко володіє активами на підприємствах агропромислового комплексу, заводи і телерадіокомпанії, повідомляє видання «Дзеркало тижня». Видання наводить 15 підприємств, де Порошенко є кінцевим беніфіціарним власником.

Напередодні радіостанція «Свобода» повідомила, що президент України володіє компанією «Укрпромінвест», яка активно використовувала офшорні компанії. Проти цих компаній в 2003 році було порушено кримінальну справу за нанесення шкоди бюджету країни в розмірі 25 млн гривень (близько $ 4,7 млн ​​за курсом 2003 року).
Порошенко заявив, що на початку січня він передав свій кондитерський бізнес, Roshen, під управління Rothschild Trust.

Консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) і Центр по дослідженню корупції і організованої злочинності (OCCRP) 3. квітня опублікували масив даних про проведені в різні роки через панамську юридичну компанію Mossack Fonseca реєстраційних угодах. За заявою ICIJ, близько року тому дані реєстратора невідомий відправив до редакції німецької газети Süddeutsche Zeitung. Mossack визнала, що її поштовий сервер був зламаний невідомими особами, які отримали доступ до важливої ​​інформації.

В результаті спільної роботи в офшорному досьє були знайдені дані про 12 колишніх і діючих лідерах країн (президентів і прем’єрів), 128 політиків і чиновників, їх родичів і друзів з країн ЄС, Росії, Бразилії, Китаю.

У списку виявилося 20 українців, у тому числі і президент Петро Порошенко. Глава держави заявив, що на початку січня він передав свій кондитерський бізнес під управління Rothschild Trust.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *