Авто

На продаж виставлено мотоцикл Ducati колишніх ведучих Top Gear

Ducati 851

В кінці серпня в ході аукціону Charterhouse з молотка пустять Ducati 851, який належав двом екс-ведучим Top Gear: спочатку мотоциклом володів Джеймс Мей, а потім він продав його Річарду Хаммонду.

На сайті аукціонного дому трохи інформації про спортбайку-наприклад, не вказано його Пробіг. Відомо, що Джеймс Мей придбав цей Ducati 851 в 1991 році, а пізніше продав його Хаммонду. Мотоцикл укомплектований двоциліндровим 851-кубовим мотором, який видає 93 кінські сили.

Читайте також:  General Motors показав ескізи футуристичного купе Chevrolet

За попередніми оцінками, лот може принести до 12 тисяч фунтів стерлінгів (понад 415 тисяч гривень).

Ducati 851

Модель вироблялася в період з 1987 по 1992 рік і була наступником Ducati 750 F1. З нею пов’язана як мінімум одна знаменна подія: в 1990 році гонщик Раймон Роше завоював чемпіонський титул в World Superbike на модифікованій версії Ducati 851. Крім того, одним з примірників володів триразовий чемпіон світу Формули-1 Айртон Сенна.

Джеймс Мей і Річард Хаммонд покинули BBC і передачу Top Gear слідом за Джеремі Кларксоном в 2015 році, а вже через рік запустили нове автомобільне шоу на Amazon Prime під назвою Grand Tour. При цьому оригінальний Top Gear продовжує виходить на “Бі-бі-сі”, але вже з іншими ведучими.

Читайте також:  Новий пікап Ford на базі Focus сфотографували на конвеєрі

Джерело: Charterhouse