Авто

Оновлений Toyota Hilux отримав перший тюнінг

Toyota Hilux GR

Компанія Toyota розробила комплект тюнінгу для оновленого пікапа Hilux. Такий автомобіль отримав в назві приставку GR.

Модифікація Hilux GR включає в себе захисну трубу для переднього бампера, додатковий сталевий захист днища червоного кольору, а також бічні підніжки з електроприводом і захисну дугу в кузові. Крім того, автомобіль можна обладнати новою випускною системою з великими патрубками і комплектами реактивних тяг для передньої і задньої осі, які підвищать стійкість на поворотах.

Читайте також:  В Україні знайшли альтернативу застарілим «Газелям»

Вартість комплекту GR становить 305 800 ієн (приблизно 76 000 гривень за поточним курсом). Однак будь-який з цих елементів можна придбати окремо. Так, наприклад, вартість додаткового захисту днища складе 41 800 ієн (приблизно 10 000 гривень), за реактивні тяги на кожну вісь і захисну дугу доведеться заплатити по 110 000 ієн (приблизно 27 000 гривень), а установка роздвоєного вихлопу обійдеться в 104 500 ієн (приблизно 26 000 гривень за поточним курсом).

Toyota Hilux GR

Найдорожчою опцією комплекту GR є підніжки з електроприводом, які розкладаються при відкриванні дверей. Їх можна придбати за 231 000 ієн (приблизно 57 000 гривень за поточним курсом).

Читайте також:  Виробник електро-вантажівок Nikola обманом отримав багатомільйонні інвестиції

Оновлений Toyota Hilux вперше отримав новий 2,8-літровий дизельний мотор потужністю 204 кінські сили і 500 Нм крутного моменту. У парі з агрегатом працює шестиступінчаста «механіка» або шестидіапазонний «автомат». З новим двигуном пікап розганяється до “сотні” за 10 секунд.

Toyota Hilux GR

Компанія Toyota офіційно представила оновлений Hilux на початку червня. Крім нового мотора, пікап отримав більш виразний дизайн, кілька нових забарвлень кузова, а також сучасну приладову панель і медіасистему.

Джерело: motor1

Залишити коментар