Політика

У Білорусі збиток від протестів оцінили в $ 0,5 млрд

Протести в Білорусі

Акції протесту коштували країні вже 500 мільйонів доларів, а відстрочений збиток може бути в рази більшим, заявили у Лукашенка.

Влада Білорусі оцінює збитки від протестів в країні в $ 0,5 млрд, заявив помічник президента Білорусі Валерій Бельський, пише БелТА.

“Втрати від протестних акцій – це не ті 500 тис. білоруських рублів, які витрачені на відновлення клумб і газонів. Поточний збиток уже склав не менше $ 500 млн. Відстрочений обчислюється мільярдами. Порушені підвалини створюваної роками системи зарубіжного кредитування, постраждала інвестиційна привабливість країни, обговорюються санкції”, – заявив Бельський.

Читайте також:  Байден назвав пріоритети щодо України

Він відзначив, що страйк як форму протесту обрали найкращі держпідприємства, а “більшість приватних (компаній) же продовжують працювати, закріплюючись на нових ринках, які втратили конкуренти в ковідний період”.

На його думку, у страйкуючих на держпідприємствах “втрачено відчуття небезпеки залишитися без засобів до існування”. “Це, мабуть, єдина неоднозначна сторона проекту соціальної держави, демотивує “ворушитися”, “крутитися”, дорожити робочим місцем”, – вважає помічник Лукашенка.

Залишити коментар