Суспільство

Капіталізація Apple досягла двох трильйонів доларів

Apple

До цього моменту єдиною публічною компанією, вартість якої сягала 2 трлн доларів, була саудівська нафтова корпорація Saudi Aramco.

З початку 2020 року акції американської компанії Apple подорожчали більш ніж на 50%. В результаті ринкова капіталізація корпорації Apple вперше перевищила 2 трлн доларів. Про це повідомляє CNBC.

Apple знадобилося два роки, щоб збільшити капіталізацію компанії з одного трлн доларів до двох трильйонів. Компанія досягла позначки в один трлн дол. 2 серпня 2018 року. За останній рік акції зросли на 59,24%, незважаючи на пандемію коронавірусу, на тлі якої обвалилися котирування багатьох інших компаній.

Читайте також:  COVID-показники в ЄС повернулися до рівня березня

“Це монументальне досягнення для Apple, багато скептиків думали, що зростання компанії з Купертіно закінчилося багато років назад”, – сказав аналітик Ден Айвз.

Наприкінці липня Apple відзвітувала про квартальну виручку в 59,7 млрд доларів і зростання продажів в сегментах продуктів і послуг на 11% до рівня 2019 року, незважаючи на закриття магазинів по всьому світу.

Восени Apple збирається почати продажі нового флагманського смартфона iPhone12. Незважаючи на невелике перенесення дати запуску новинки через пандемію, Ден Айвз очікує “суперцикл продажів” – масовий сплеск купівель нових iPhone. Очікується, що iPhone12 стане першим пристроєм компанії з підтримкою технології 5G.

Залишити коментар