Авто

Встановлено рекорд швидкості на найшвидшій в світі візку

Barrow of Speed

Кевін Нікс, садівник з графства Оксфордшир на півдні Англії, зібрав самохідний візок з мотором. На ньому він встановив рекорд швидкості, розігнавшись до 72 кілометрів на годину. Результат найшвидшого в світі візка зафіксували в ході заїзду на заході Straightliners в Йоркширі.

За словами 55-річного Нікса, він сам не очікував, що візок під назвою Barrow of Speed (дослівно – «візок швидкості») здатний їхати настільки швидко. Максимальна швидкість, на яку він розраховував, становила 64 кілометри на годину. Однак візок перевершив його очікування і повністю виправдав своє ім’я.

“Це найдивніший транспортний засіб у світі. Ручки крутяться у всіх напрямках. Коли я їхав на ній, моїм завданням було не тільки рухатися прямо якомога швидше, а ще й намагатися не врізатися в що-небудь. Це круто! Адреналін зашкалює”, – описав Нікс свої емоції від заїзду.

Тепер Ніксу належить ще одна швидкісна поїздка на візку, під час якої за ним спостерігатиме комісія Книги рекордів Гіннесса. Щоб потрапити в книгу, йому доведеться розігнатися хоча б до 68 кілометрів на годину, проте британець збирається не тільки перевищити цей поріг, а й побити свій власний рекорд в 72 кілометри на годину. “Якщо ця штука мене не вб’є”, – додав він.

Читайте також:  Названо кольору кузова, з якими автомобілі повільніше дешевшають

Barrow of Speed – не перший дивний засіб пересування, який сконструйований Ніксом і претендує на світовий рекорд швидкості. Два роки тому він перетворив старий Volkswagen Passat в сарай на колесах з 450-сильним твін-турбо від Audi RS4, який вдалося розігнати до 163,34 кілометра на годину.