Політика

Зеленський: Розвиток транс’європейської транспортної мережі – пріоритет

Володимир Зеленський

Кредитну угоду з ЄБРР планується підписати наприкінці 2020 року – початку 2021 року, зараз підготовка проекту знаходиться на фінальній стадії.

Проект розвитку транс’європейської транспортної мережі на €900 млн є пріоритетним для української влади в рамках національної програми Велике будівництво. Про це заявив президент Володимир Зеленський в ході телефонної розмови з в.о. президента Європейського банку реконструкції та розвитку Юргеном Рігтерінком, повідомив Офіс президента України.

Зараз підготовка проекту знаходиться на фінальній стадії, зазначили в ОП. Консультанти ЄБРР проводять аудит безпеки дорожнього руху, а також оцінку кліматичних, екологічних і соціальних чинників згаданого проекту.

Читайте також:  Потрібно домовлятися з Росією щодо газу - Стефанишина

У його рамках заплановано капітальний ремонт автотраси М-05 Київ – Одеса протяжністю 300 км і будівництво північної об’їзної дороги у Львові. Кредитну угоду з ЄБРР планується підписати наприкінці 2020 – початку 2021 року.

Співрозмовники обговорили підготовку реалізації нового спільного проекту між Україною та ЄБРР, відзначили в Офісі президента.

Під час телефонної розмови сторони також домовилися про підготовку меморандуму між Україною та ЄБРР щодо впровадження низки антикорупційних заходів у державних компаніях, що реалізують спільні з банком проекти.