Технології

Названі найпопулярніші виробники ноутбуків в 2020-му

Ноутбук

Аналітична компанія Strategy Analytics опублікувала звіт про глобальні продажі ноутбуків, які показали в поточному році відчутний приріст порівняно з 2019-м. В топ-5 виробників потрапила навіть Apple, яка не відрізняється ціновою скромністю, а на частку двох популярних брендів і зовсім припала майже половина всіх світових продажів.

Strategy Analytics

Згідно зі звітом аналітиків, у другому кварталі 2020 року близько 50% реалізацій ноутбуків припали на моделі виробництва HP і Lenovo, яка стала лідером рейтингу з показником 25%, або 13,6 мільйона штук. Американська компанія продемонструвала трохи менший обсяг поставок – 24,8% (13,4 мільйона примірників). За ними з великим відривом слідують Dell (15,6%), Apple (8,5%) і Acer (6,7%). Решта 19,4% припали на всіх інших виробників портативних ПК, разом узятих.

Читайте також:  Найпопулярніші бренди телевізорів початку 2021-го

Підвищений попит, на думку експертів, пояснюється сплеском популярності доступних моделей ноутбуків для роботи і навчання на віддалені у зв’язку з пандемією коронавірусу. Чи триватиме така тенденція надалі, автори звіту поки не прогнозують.

Джерело: gizmochina.com