Технології

Colgate представила розумну зубну щітку зі штучним інтелектом

Colgate

Компанія Colgate представила нове покоління розумних електричних щіток, оснащених спеціальними алгоритмами на основі штучного інтелекту. Крім невисокої в порівнянні з конкурентами вартості, виробник акцентує увагу на тому, що щітки здатні надати індивідуальні рекомендації щодо поліпшення якості чищення ротової порожнини.

Colgate

Візуально нова щітка багато в чому схожа з раніше представленою моделлю Connect E1. У гаджета безліч датчиків, включаючи акселерометр і гіроскоп, які визначають швидкість рухів і положення кисті. Датчик оснащений незалежним чіпом, що забезпечує автономну синхронізацію, тому користувачеві не потрібно постійно носити з собою телефон для обміну інформацією.

Додаток-асистент показує тривимірну модель зі статистикою очищення зубів таким чином, щоб користувач міг зрозуміти, яким зубам він приділяє мало часу. Крім того, щітка оснащена функцією «керованої чистки», яка передбачає супровідні оповіщення в режимі реального часу. Також новинка Colgate може інтегруватися в екосистему Apple Health.

Читайте також:  Стала відома дата запуску першої в світі 6G-мережі

Colgate

Ще однією особливістю зубної щітки Colgate стала можливість заробляти спеціальні бали за регулярне чищення зубів. Досягаючи поставлених цілей, користувачі збирають очки: кожен бал дорівнює одному центу. Якщо набрати, скажімо, 999 балів, можна замовити комплект з двох змінних насадок для щітки у фірмовому магазині Colgate. Надалі компанія планує розширити асортимент магазину, уклавши партнерство з іншими компаніями.

Вартість щітки становить $ 49 і $69 за версії з батарейками і з акумулятором.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар