Технології

Ілон Маск розповів про надпотужний суперкомп’ютер Tesla

Tesla supercomputer

Ілон Маск займається створенням просунутих електрокарів, кораблів для міжпланетних подорожей, супутникового інтернету, мозкових імплантів і навіть тунелів для швидкого переміщення по містах. Цей список доповнює і суперкомп’ютер Dojo, про можливості якого нещодавно розповів американський мільярдер.

Перша інформація про суперкомп’ютер Dojo з’явилася ще в минулому році, але до кінця не було ясно, для яких цілей він буде використовуватися. Відповідь на це питання надійшла безпосередньо від Ілона Маска, який написав у Twitter, що пристрій знайде застосування в Tesla для обробки величезних обсягів відеоданих. Мільярдер іменує його справжнім “звіром” і закликає фахівців зі штучного інтелекту, комп’ютерів і процесорів приєднатися до його команди.

До того ж Маск натякнув, що потужність суперкомп’ютера Dojo перевищить 1 екзафлопс, що дозволить йому виконувати більш квінтільйона операцій в секунду. Вся ця міць буде спрямована на аналіз величезних масивів відеоданих, що, як очікується, дозволить вже незабаром компанії Tesla створити автомобіль з п’ятим рівнем автономного руху. Це дозволить йому пересуватися повністю без участі людини.

Читайте також:  Apple хоче зробити iPhone стійким до подряпин

Джерело: electrek.co

Залишити коментар