Технології

Microsoft назвала дату «смерті» Internet Explorer 11

Internet Explorer 11

Microsoft опублікувала заяву про припинення підтримки Internet Explorer 11 — останнього представника класичної лінійки фірмових браузерів софтмейкера. Компанія вже оголосила терміни, протягом яких буде здійснено офіційний переклад IE 11 в сегмент застарілих додатків.

30 листопада 2020 року з браузером Internet Explorer 11 перестане працювати популярний сервіс Microsoft Teams. Що стосується працездатності інших додатків Microsoft, а також пакету Microsoft 365, то вони перестануть підтримувати взаємодію з IE 11 починаючи з 17 серпня 2021-го.

За словами представників Microsoft, припинення онлайн-підтримки означає, що користувачі можуть зіткнутися з непрацездатністю деяких функцій, або нестабільною роботою сервісів. Не виключена і повна втрата доступу до служб компанії за допомогою застарілого браузера.

Читайте також:  Google Assistant навчився «шазамити» пісні з мотивів або насвистування

Одинадцята версія веб-оглядача дебютувала разом з операційною системою Windows 8.1 в жовтні 2013 року і стала останньою в лінійці. Рішення про припинення подальшої онлайн-підтримки представники Microsoft пояснили кардинальною зміною веб-стандартів і переходом на більш сучасний Microsoft Edge.

Джерело: thenextweb.com

Залишити коментар