Авто

Мотоцикліст встановив рекорд швидкості по їзді на задньому колесі, сидячи ногами вперед

Мотоцикл

Британський 28-річний каскадер і стант-райдер Джонні Девіс, відомий під прізвиськом Stunter Jonny, встановив новий світовий рекорд їзди на задньому колесі мотоцикла. Особливістю трюку стало те, що пілот знаходився не в сідлі байка, а на паливному баку, і звисав ноги через кермо.

Рекорд встановлений в рамках заходу Motorcycle Wheelie World Championship на території колишнього військового аеродрому Elvington в графстві Північний Йоркшир, Англія. Прийом, який використовував Девіс, прийшов зі світу стант-райдингу – трюкової їзди на модифікованих і спеціально підготовлених для цього мотоциклах. При його виконанні райдер сідає на паливний бак, звисаючи ноги через кермо. При цьому змінюється розподіл ваги по колесах, що істотно впливає на процес управління. У станте подібне положення застосовують в тому числі для бернаутів і Вілі (постановки мотоцикла на заднє колесо) на відносно невисоких швидкостях, але Девіс вирішив перевірити, як швидко можна їздити, сидячи на паливному баку.

Читайте також:  На які авто найбільш часто встановлюють ГБО: названо десять машин

Він показав 175,785 кілометра на годину на дистанції як мінімум в 200 метрів. Райдер виконав небезпечний трюк на модифікованому “літровому” спортбайку Suzuki GSX-R1000 K3 без обтічника.

Минулий рекорд, який Енда Райт встановив в 2008 році (173 кілометри на годину), упав, але досягнення Девіса поки ще не зафіксовано в Книзі рекордів Гіннесса. Райдер вважає, що зможе поліпшити свій результат — на тренувальних заїздів йому вдалося вичавити 196 кілометрів на годину, але повторити подібне під час залікової спроби завадив сильний вітер.

У серпні 2017 року британець Тед Брейді встановив світовий рекорд по найшвидшій їзді в Вілі, сидячи при цьому на «традиційному» місці. Він показав 350,6 кілометра на годину, поліпшивши минулий рекорд на 7 кілометрів на годину. Вражаюче досягнення йому допоміг встановити гіпербайк Suzuki GSX1300R Hayabusa з модифікованим наддувним двигуном потужністю близько 540 кінських сил.

Читайте також:  Розкрито новий седан Hyundai, який менший і дешевший за Sonata

Джерело: news.yahoo.com

Залишити коментар