Авто

Бізнесмен купив Kia Stinger і яхту на виділену держдопомогу

Kia Stinger

Ще один житель США витратив виділену йому грошову допомогу не за призначенням. Замість того, щоб виплатити зарплату співробітникам — близько півтора мільйонів доларів (приблизно 40 000 000 гривень за поточним курсом) — бізнесмен придбав собі Kia Stinger, яхту і будинок.

41-річний Кеннет Гоган зі штату Вашингтон отримав від влади грошову компенсацію в розмірі півтора мільйонів доларів (приблизно 40 000 000 гривень за поточним курсом). За рахунок цих коштів підприємець зобов’язався виплатити зарплату співробітниками, які постраждали в період пандемії covid-19. Однак заповзятливий чоловік вирішив розпорядитися грошима інакше.

Читайте також:  Дослідження А-95 в Україні: де можна заправлятися, а куди краще не заїжджати

Завдяки підробці документів і банківських рахунків Кеннет привласнив собі всю суму цілком, не виплативши ні цента своїм робітникам. Бізнесмен подав заявки від імені декількох компаній і викрав всі грошові кошти.

На вкрадені гроші шахрай придбав новий Kia Stinger за 46 000 доларів (приблизно 1 200 000 гривень за поточним курсом). Крім того, чоловік купив яхту вартістю 300 000 доларів (приблизно 8 000 000 гривень за поточним курсом) і будинок, за який заплатив 1 130 000 доларів (приблизно 30 000 000 гривень за поточним курсом).

Однак довго ховатися від влади у нього не вийшло. Незабаром Міністерстві юстиції США звинуватило бізнесмена в банківському шахрайстві з використанням електронних засобів і відмиванні грошей. Спорткар і яхта вже конфісковані. Така ж процедура очікує і нерухомість.

Читайте також:  Українські експерти назвали найбільш надійні вживані авто і вказали на їхні недоліки

В кінці липня житель американського штату Флорида привласнив майже чотири мільйони доларів (приблизно 108 000 000 гривень за поточним курсом), які влада надала для виплат співробітникам в період епідемії коронавірусу. На викрадені кошти підприємець купив собі новий Lamborghini Huracan.

Джерело: justice.gov

Залишити коментар