Авто

Нова технологія дозволить значно збільшити автономність електромобілів

Батарея

Мабуть, головний недолік електромобілів – їх невелика автономність. Один з постачальників Tesla – китайська CATL – повідомила про розробку нової технології, що дозволяє відмовитися від традиційних корпусів, які роблять батареї важкими і громіздкими. В результаті збільшується дальність ходу електромобіля від однієї зарядки.

Китайська компанія CATL, що поставляє літій-залізо-фосфатні батареї (LFP) для Tesla і виробляє акумулятори для Volkswagen і Daimler, нещодавно підписала договір з японською Honda Motor. Представники компанії розповіли про розробку нової технології, яка дозволить знизити кінцеву вагу батарей. Справа в тому, що для захисту від механічних пошкоджень акумулятори запаяні в міцний важкий кожух.

Інженери CATL запропонували встановлювати батареї безпосередньо в шасі і раму машини. Це дозволить завантажити більше осередків в автомобіль, збільшивши його автономність.

За словами голови CATL Цзен Юйцюня, завдяки новій технології вдасться збільшити запас ходу до 800 кілометрів. Впровадження подібного способу розміщення батарей планується до 2030 року. В ході галузевої конференції стало відомо, що для забезпечення ключових ресурсів і прискорення глобальної експансії CATL планує інвестувати в технології $2,73 мільярда.

Читайте також:  Штраф 170 000 грн і конфіскація: як зараз йдуть справи з авто на евономерах

Джерело: reuters.com

Залишити коментар