Авто

Yamaha показала концепт мотоцикла з водяним приводом

Yamaha

Десятки іменитих автомобільних брендів планують експансію на ринок електрокарів. На думку Yamaha, існують альтернативні технології, що дозволяють не тільки домогтися нульових викидів, але і збільшити ККД двигуна. Зовсім недавно японська компанія показала концепт мотоцикла, який приводиться в дію за рахунок рідинного приводу.

Ще в 2016 році Yamaha стала спонсором наукового проекту, який з часом переріс в концепцію мотоцикла з рідинним приводом. Згідно з отриманою інформацією, японський виробник має намір випустити перший робочий прототип. Також Yamaha показала концептуальну модель байка, розповівши про принцип роботи нової технології.

Читайте також:  У Німеччині назвали ціни на бюджетний кросовер Hyundai

Yamaha

Головна ідея полягає в заміні громіздкого ланцюгового приводу тонкими трубками з водою. Передбачається, що рідина за допомогою крильчатки зможе обертати провідне колесо. Вода приводиться в рух електронасосом і циркулює по замкнутій системі. При бажанні можна використовувати будь-яку відповідну за фізичними і хімічними характеристиками рідину.

Раніше австралійська компанія Azaris вже показала схожу технологію з ККД 98%, але через різні проблеми не змогла вийти на комерційний ринок. Тоді стверджувалося, що рідинний привід володів крутним моментом з миттєвою реакцією і був сумісний з різними видами моторів. Можливо, Yamaha вирішила основні проблеми технології, що дозволить створити діючий прототип байка з рідинним приводом.

Читайте також:  Експерти назвали найдорожчу в світі платну дорогу

Джерело: techcult