Технології

Google вбудувала в Android систему раннього оповіщення про землетруси

Система оповіщення про землетрус

Сучасні технології здатні передбачити початок землетрусу задовго до його початку. Вирішити проблему відсутності системи раннього оповіщення зголосилася Google. “Корпорація добра” запропонувала об’єднати датчики смартфонів в міні-сейсмометри, повідомляючи про майбутні поштовхи на будь-якому кінці планети.

Вже кілька років в Каліфорнії працює система раннього оповіщення про швидку появу землетрусів. Нова ініціатива Google не передбачає установку сейсмометрів, замість цього в мобільну ОС Android вбудували Earthquake Alerts System, яка використовує датчики смартфонів, щоб попередити про майбутній землетрус. Повідомляється, що апарати будуть працювати в тандемі з системою машинного навчання: це дозволить більш точно передбачати можливість підземних поштовхів.

Щоб уникнути розсилки неправдивої інформації при перших ознаках землетрусу, Google буде порівнювати отримані дані з усіма доступними смартфонами в регіоні і тільки після цього повідомляти жителям про сейсмічну активність. Спочатку система запрацює на території штату Каліфорнія. Про те, коли вона стане доступна в інших штатах і країнах, не повідомляється.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар