Авто

Глава Xiaomi розповів про плани компанії на найближче десятиліття

Xiaomi

Xiaomi нещодавно відзначила своє десятиліття – з нагоди цього компанія не тільки представила ряд нових пристроїв, але і нагадала про ювілей фірмової прошивки MIUI. Глава вендора опублікував відкритий лист, в якому не тільки нагадав користувачам про круглу дату, а й розповів про стратегічні плани бренду на найближчі роки.

Першою релізною версією MIUI була V0.8. 16-вона підтримувала всього три додатки, і її використовували всього 100 власників фірмових пристроїв. Сьогодні ж число користувачів прошивки налічує більше 300 мільйонів, а функціональність оболонки, за запевненням розробників, перевершує оригінальну ОС Android. Вище представлена добірка скріншотів, що демонструють “еволюцію” інтерфейсу MIUI за минулі 10 років.

Читайте також:  Оновлений Nissan Navara показали на відео

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь заявив, що незважаючи на широкий асортимент фірмової продукції, керівництво вендора вважає Смартфони пріоритетним напрямком розвитку бренду. Одним з найважливіших пунктів у дорожній карті компанії на наступні десять років він назвав розвиток тісного взаємозв’язку мобільної галузі та інтелектуального інтернету речей (Mobile x AIoT).

Xiaomi

Для досягнення поставленої мети засновник компанії має намір ввести до складу засновників чотирьох топ-менеджерів Xiaomi. Ними стануть старший віце-президент Ван Сян, глава міжнародного напрямку Чжоу Шоузі, глава ланцюжка поставок Чжан фен і генеральний директор бренду Redmi Лю Вейбін. Також для подальшого розвитку компанії в штат будуть набиратися молоді креативні співробітники, які внесуть нове бачення і в майбутньому займуть керівні посади за різними напрямками.

Читайте також:  Tesla готується показати оновлений Cybertruck: відомі терміни

Джерело: weibo

Залишити коментар