Авто

Tesla збирається розробити нову протиугінну систему

Tesla Roadster

Компанія Tesla збирається розробити нову протиугінну систему, яка зробить викрадення автомобіля практично неможливим. Зараз у флагманських моделях від бренду вже використовується дактилоскопічна ідентифікація водія з датчиками на кермі.

Про плани випустити нову утиліту для транспортних засобів Ілон Маск розповів на своїй сторінці в Twitter. В автомобільних додатках від Tesla з’явиться двофакторна аутентифікація. Через неї верифікація буде проводитися в два етапи, ускладнюючи процес злому утиліти.

Маск раніше зазначав, що не збирається застосовувати аналог FaceID від Apple в своїх транспортних засобах, так як технологія вже безліч разів була скомпрометована. Поки оптимальним варіантом для автомобільної безпеки є дактилоскопія, доповнена верифікацією через додаток.

Читайте також:  Хто швидше: електромобіль, електромотоцикл чи дрон

Утиліта від Tesla фактично являє собою ключ від транспортних засобів останньої лінійки. Після установки користувач повинен підтвердити особу і внести всю необхідну інформацію, включаючи технічний паспорт на автомобіль, водійські права і багато іншого. При викраденні машину навіть у вимкненому стані можна відстежувати по GPS.