Авто

Названо головні факти про сьоме покоління Ford Mustang

Ford Mustang

Вже незабаром у продажу може з’явитися нове покоління Ford Mustang. Автоексперти назвали 5 найвідоміших фактів про новинку. Перш за все, модель отримає повний привід і гібридну силову установку.

Вперше про автомобіль ще 3 роки тому розповів головний техдиректор Ford Радж Наїр в рамках Північноамериканського міжнародного автосалону. Незважаючи на збереження V8, машину підключать до гібридної системи – це збільшить паливну ефективність. Потужність орієнтується на задні колеса, проте повний привід все одно передбачений.

Ймовірно, майбутнє покоління Mustang (вже сьоме), буде відоме як S650. Нинішні моделі входять в лінійку S550. Швидше за все, дебют транспортного засобу відбудеться вже через 2 роки. Компанія планує представити і Ford Mustang Mach 1.

Читайте також:  GMC представила електричну версію Hummer з двигуном на 1000 «коней»

Виробництво новинки буде налагоджено на підприємстві у Флет-Року, штат Мічиган. Саме тут модель виробляється вже 15 років. Площа підприємства становить майже 3 мільйони квадратних футів, тут працюють близько 2300 чоловік. Крім того, електричний концепт Mustang дійсно має високу продуктивність – не менше 900 кінських сил.

Джерело: autoevolution.com

Залишити коментар