Натхнення

Кухонне начиння, котре поліпшить ваші фото

Кухонне начиння

Кухня – це те місце, яке в останню чергу розглядається як бекграунд для фото і де ви навряд чи станете шукати предмети для додання родзинки побитим сюжетів. Треба сказати, дуже дарма.

Ви будете здивовані, але звичайні горщики, каструлі, друшляки і грилі можуть кардинально змінити фотографію і стати об’єктами уваги в кадрі. Ось список звичних речей, на які після прочитання цієї статті ви будете дивитися по-іншому.

1. Алюмінієва фольга

Алюмінієва фольга

Дуже дешева річ, яка знайдеться на будь-якій кухні. За допомогою фольги можна створити цікавий фон для зйомки. Або можна використовувати її як відбивач, щоб отримати незвичайне освітлення. Зробіть кілька складок або зімніть фольгу для додання оригінальної текстури. Відбивач вийде, якщо закріпити лист фольги на чому-небудь жорсткому начебто шматка картону. Так можна зробити кілька відбивачів різних розмірів для зйомки портретів або предметних фото.

Читайте також:  10 причин, чому у вас нічого не виходить

2. Друшляк

друшляк

Цей нехитрий предмет стане в нагоді не тільки при приготуванні макаронів, але і для того, щоб зробити світло від спалаху менш різким. Друшляк також можна використовувати в якості додаткового об’єкта на фото, який частково потрапляє в кадр і привертає увагу глядача. Спробуйте різні настройки балансу білого для додання того чи іншого відтінку металевому посуду.

3. Столові прибори

Столові прилади

Ложки і виделки добре використовувати в якості деталей для натюрмортів і як окремі об’єкти при створенні кухонних сюжетів. Перед зйомкою варто упевнитися, що ваші столові прилади чисті, і ретельно підібрати фон. Що до розташування в кадрі, то ключовим моментом тут є експериментування: можна зняти ложки-вилки в природному середовищі, але краще придумати щось оригінальне і змінити ракурс.

4. Робочі поверхні

робочі поверхні

Стільниці, дерев’яні обробні дошки і навіть раковина можуть стати відмінним фоном для ваших знімків. По суті, можна розкласти об’єкти, які знімаються на поверхні, склавши різні композиції, і просто направити на них камеру, розташувавши її строго зверху.

Читайте також:  Досить зарплату і премію називати мотивацією

5. Пергаментний папір

пергаментний папір

Щільний пергаментний папір зазвичай використовується на кухні для випічки, але йому легко знайти й інше застосування. В першу чергу, папір – це прекрасний фон для кулінарних (і не тільки) сюжетів. Крім того, тонкі листи ще й дозволяють отримати м’яке світло, зменшивши інтенсивність природного і штучного освітлення.

6. Їжа

їжа

Загляньте в холодильник, і ви знайдете безліч нових об’єктів фотографії. Як складати з них композиції – це вже тема для окремої статті. Але те, що ви зможете повправлятися в різних прийомах зйомки з продуктами і всілякими їх комбінаціями, – факт.

Залишити коментар